Zadarmo vecičky
Video/Text

Nahrávky a streamy

12 Lekcie Easy

Popis kurzu

Tu nájdete úplne free nahrávky a webináre, ktoré môžu poslúžiť ako výživná potrava pre vašu myseľ. Nenechajte sa zmýliť tým, že sú zadarmo! Od ľudí som dostal mnoho pozitívnych referencií na prezentované techniky. Pozrite sa na to!

Štruktúra kurzu

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Načo vám je strach

V tejto nahrávke hovorím o zlom vnímaní strachu a presvedčeniach, ktoré z toho vyplývajú. Ak sa chcete na svoj strach pozerať inak, toto je pre vás.

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Technika prirodzeného rapportu

Rapport, alebo nadviazanie vzťahu s druhou osobou je v komunikácii kľúčová. V tejto nahrávke učím vynikajúcu techniku, ktorá vám pomôže ľahšie sa napojiť na svojich poslucháčov. A nie nejedná sa o techniky zrkadlenia. Mám tu pre vás niečo úplne iné!

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Hlboká hypnotická relaxácia

Túto nahrávku si už vypočuli tisícky ľudí a efekty, o ktorých mi písali boli niekedy až neuveriteľné. Od zníženia úzkosti, zlepšenia zraku až po odstránenie fóbie. S hypnózou nikdy neviete kam až siahajú limity vašej mysle.

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Čistič spomienok

Názov je desivý, ale efekty príjemné. S touto nahrávkou sa naučíte, ako sa zbaviť zbytočnej emocionálne záťaže z minulosti. Ak máte spomienky, s ktorými sa stále neviete vyrovnať, toto je nahrávka pre vás.

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

3 tipy pre okamžité sebavedomie

Názov hovorí za všetko. V tejto nahrávke sa dozviete s čím musíte prestať a s čím začať, ak chcete mať prirodzene zdravé sebavedomie.

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Ako poraziť JOJO efekt (webinár)

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Ako poraziť strach (webinár)

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Búranie zlozvykov (webinár)

OTVORENÉ PRE VŠETKÝCH

Stop fajčeniu (webinár)

Pen
>