Bonusové nahrávky k článkom
Text

Zadarmo vecičky

5 Lekcie     

Popis kurzu

Tu nájdete úplne free nahrávky a webináre, ktoré môžu poslúžiť ako výživná potrava pre vašu myseľ. Nenechajte sa zmýliť tým, že sú zadarmo! Od ľudí som dostal mnoho pozitívnych referencií na prezentované techniky. Pozrite sa na to!

Začať kurz

Štruktúra kurzu

Načo vám je strach

V tejto nahrávke hovorím o zlom vnímaní strachu a presvedčeniach, ktoré z toho vyplývajú. Ak sa chcete na svoj strach pozerať inak, toto je pre vás.

Technika prirodzeného rapportu

Rapport, alebo nadviazanie vzťahu s druhou osobou je v komunikácii kľúčová. V tejto nahrávke učím vynikajúcu techniku, ktorá vám pomôže ľahšie sa napojiť na svojich poslucháčov. A nie nejedná sa o techniky zrkadlenia. Mám tu pre vás niečo úplne iné!

Hlboká hypnotická relaxácia

Túto nahrávku si už vypočuli tisícky ľudí a efekty, o ktorých mi písali boli niekedy až neuveriteľné. Od zníženia úzkosti, zlepšenia zraku až po odstránenie fóbie. S hypnózou nikdy neviete kam až siahajú limity vašej mysle.

Čistič spomienok

Názov je desivý, ale efekty príjemné. S touto nahrávkou sa naučíte, ako sa zbaviť zbytočnej emocionálne záťaže z minulosti. Ak máte spomienky, s ktorými sa stále neviete vyrovnať, toto je nahrávka pre vás.

3 tipy pre okamžité sebavedomie

Názov hovorí za všetko. V tejto nahrávke sa dozviete s čím musíte prestať a s čím začať, ak chcete mať prirodzene zdravé sebavedomie.

>