Získajte Ebook Hypnóza: Mýtus od Martina Lajpríka

ebook-hypnóza: mýtus
Ebook Hypnóza: Mýtus je Vašim sprievodcom do sveta hypnózy, v ktorom nájdete:
  • Rozhovory s hypnoterapeutmi. V ebooku nájdete odkazy na rozhovory s celosvetovo uznávanými hypnoterapeutmi
  • Multimediálna podpora. Prekliknite sa na zaujímavé videá, ukážky hypnózy a preskúmajte blog tranzformacia.sk
  • Bonus navyše. Získajte ku knihe hypnotickú nahrávku Hlboká Hypnotická Relaxácia a odštartujte svoj prvý hypnotický zážitok

Načo Čakať? Stiahnite si Ebook Okamžite

MUDr. Ladislav Polách, psychiater

" Čtivá a srozumitelná kniha, díky které si člověk rychle udělá jasno v základních pojmech hypnoterapie. Uvědomí si, že tranz ani hypnóza nejsou žádné mimořádné stavy, ale naše každodenní zkušenosti. Věřím, že čtenáře Martinova kniha podnítí v dalším pátrání po tom, jak funguje naše vědomí a podvědomí, a po tom, jak mohou více pomoci sami sobě nebo i svému okolí. Děkuji Martinovi za tento vynikající úvod do tranzu! "

Ako Získam k Ebooku aj Hypnotickú Nahrávku ZDARMA?

PREČÍTAJTE SI EBOOK

V ebooku Hypnóza: Mýtus nenájdete žiadnu nudnú teóriu ani siahodlhé nudné pasáže. Nájdete v nej len to, čo naozaj potrebujete vedieť na to, aby ste sa zoznámili s hypnózou. Jej čítanie Vám tak nezaberie viac ako 30 minút.

ZDIEĽAJTE SVOJ NÁZOR

Napíšte nám, ako sa Vám kniha páčila a obratom získate zľavový kupón, s ktorým si "kúpite" hypnotickú nahrávku Hlboká Hypnotická Relaxácia úplne zdarma - t.j. za 0,00€ - bez žiadnych skrytých poplatkov! 

UŽÍVAJTE SI BENEFITY

Ebook a nahrávka pracujú spoločne, takže po prečítaní ebooku ste pripravení na to, aby ste pri počúvaní nahrávky dosiahli tie najlepšie výsledky! Užívajte si silu hypnózy a nechajte sa unášať hlbokou relaxáciou.

ROZVÍJAJTE SA ĎALEJ

Získavajte informácie a špciálne ponuky od Martina a tranzformujte svoju myseľ pomocou hypnózy. Staňte sa súčasťou komunity tranzformacia.sk a posuňte svoj rozvoj na nový level!

Martin lajprik

O Autorovi: Mgr. Martin Lajprík, GQHP

Martin je medzinárodne certifikovaný hypnoterapeut, ktorý sa špecializuje na ericksonovskú hypnoterapiu, ktorú ďalej rozvíja a prispôsobuje požiadavkám modernej terapie. Vo svojej praxi sa špecializuje na trvalé búranie  zlozvykov, zmeny na podvedomej úrovi a pomáha svojim klientom dosahovať ich maximum.


Čo Hovoria Čitatelia

Najviac sa mi páčila časť, v ktorej opisujete, že každý človek je vo svojej podstate v poriadku a tým pádom kľúč ku všetkému drží už teraz vo svojich rukách, akurát o tom ešte nevie. Vďaka za tieto slová. Držím Vám palce, nech máte veľa spokojných klientov a veľa inšpirácie pri práci s nimi.

Daša Majková

​Ďakujem za túto knihu! Po prečítaní som zistila, že hypnóza nie je taká strašná vec, ako to opisovali iný ľudia. Kniha je napísaná, že aj jednoduchý človek to pochopí. Veľa vecí som pochopila, za čo som Vám nesmierne vďačná. Jednoducho napísaná aj vysvetlená. Veľké ďakujem!

Erika Michal Jochman 

​Hneď v úvode čítania som vedela, že to bude zaujímavé čítanie. Kniha je veľmi dobre napísaná, zrozumiteľná a hlavne objasňuje účinky hypnoterapie, resp. hypnózy. Skutočne otvára nový pohľad na využitie terapeutických účinkov so širokým záberom na rôzne problémy.

Daniela Takáčová

 Ani si neuvedomujeme koľko fráz, ktoré boli v texte uvedené, sme v živote vedome alebo nevedome použili a tým ovplyvnili ďalšie chovanie našich priateľov alebo blízkych. Reč a vedenie rozhovorov sú silné nástroje a ich správnym používaním dokážeme vyriešiť mnoho problémov

Pavol Gomolčák
>