INDIVIDUÁLNA HYPNOTERAPIA

CHUDNUTIE HYPNÓZOU


Schudnite natrvalo a ľahšie, ako kedykoľvek predtým! Sledujte video nižšie a objavte, čo potrebujete vedieť na to, aby ste dosiahli svoju ideálnu váhu:

Prečo vám pri chudnutí len pevná vôľa nemusí stačiť?

Myslíte si, že neviete schudnúť, pretože nemáte pevnú vôľu? Ak je pre vás chudnutie o odriekaní a trápení, môže to tak naozaj vyzerať. V skutočnosti na to, aby ste schudli potrebujete niečo úplne iné, ako len pevnú vôľu

Ak budete proti svojmu telu bojovať a snažiť sa zbaviť toho otrasného tuku, tento súboj je už vopred stratený.

Naučte sa namiesto toho so svojím telom spolupracovať a odhaľte mechanizmy, ktoré vás nútili priberať. To, že ste doteraz nevedeli, ako ovládať svoje chute a zmeniť svoj životný štýl neznamená, že to nedokážete!

Ako sa stravujete?

S chudnutím hypnózou môžete začať sledovať, ako sa čísla na váhe postupne znižujú.

Zaraďte preto do svojho jednálnička hypnózu a objavte, ako jednoducho môžete meniť svoje chute, pocity a emócie. Spútajte svoje podvedomé procesy a dokážte si, ako rýchlo a ľahko sa môže vaše telo zmeniť na nepoznanie.

Prelomte bludný kruh diét a schudnite vďaka hypnóze

Pracujte na príčine problému

Tento program nie je len o budovaní nových zvykov a zmene myslenia. Chudnutie hypnózou ide k príčine vašich problémov s váhou a odstraňuje ju tak, aby ste sa chudnutím nemuseli už nikdy viac zaoberať.

​Zapojte svoje podvedomie

Hypnóza má vplyv tam, kde sa vaše bežné vedomie nedostane. Priame ovplyvňovanie podvedomých procesov pomocou hypnózy predurčuje vaše snaženie na úspech. Naučíte sa, ako ovládať svoje pocity, myšlienky a zvyky tak, aby chudnutie viac nebolo trápením.

​Dlhodobý úspech a výsledky

Chudnutie hypnózou vás naučí, ako riadiť proces chudnutia tak, aby jojo efekt neprichádzal do úvahy. Nechceme nahradiť jeden zlozvyk druhým. Chceme kompletnú a dlhodobú zmenu na úrovni myslenia, správania a identity.

" Od kedy sme začali, schudla som 13 kíl! "

" Už len ďalších 13 kíl a mám, čo som chcela. Nerobím nič, len mi tak nechutí jesť a kilá idú dole samé... Postupne, pomaly, ale idú. Necvičím, ale pohyb mám asi inde, keďže som stále aktívna. "

- Janka, po 5 sedeniach

Ako program Chudnutie hypnózou funguje

Odstránenie blokov chudnutia

Dnes nejaká časť vášho mozgu sabotuje vaše snahy o chudnutie. Možno ste sa to naučili v detstve, možno vás vaša hmotnosť pred niečím chráni a možno len neviete ako na to. Nech už to je čokoľvek, vaše podvedomie pozná odpoveď na otázku: "Prečo neviem schudnúť?"

Skrotenie chutí na jedlo

Chuť na jedlo je signál, ktorý spracováva váš mozog. Zatiaľ ho neviete ovládať, no s technikami, ktoré sa v programe naučíte to nebude žiaden problém. Jednoduché techniky, ktoré dokážu meniť vaše chute ľahko a jednoducho sa stanú vašou novou pochúťkou.

Práca s podvedomými kapacitami

Napojte sa na procesy, ktoré sú bežne automatické a získajte väčší vhľad do toho, ako rozmýšľate. Získate väčšiu slobodu vo svojich rozhodnutiach a naučíte sa povedať nie v tých správnych situáciách.

Základy trvalého úspechu

Nie je dôležité, či ste schudli 2, 10 alebo 50 kíl. Dôležité je, aby váš progres pokračoval aj v budúcnosti. Všetky nové zručnosti, pocity a zvyky potrebujú byť zautomatizové a funkčné. Preto sa naučíte rituály, ktoré s vami môžu zostať celý váš život.

" Mnoho jedál ma už neláka... "

" Ešte nemám svoju ideálnu váhu, ale vidím, že mnoho vecí, ktoré ma predtým lákali už nemusím. Možno už ani gurmánom nie som. 🙂 "

- Mirka, po 4 sedeniach

Mgr. Martin Lajprík, CH, GQHP

Som špecialista na individuálnu terapiu a vo svojej praxi používam tie najúčinnejšie postupy na dosahovanie zmien. Pri dosahovaní cieľov a obratov v živote svojich klientov sa neopieram len o teóriu.

Vyberte si svoj plán chudnutia!

ŠTANDARD

Tranzformujte svoje telo


5 Sedení

  • Hypnotické intervencie
  • Autohypnotické techniky
  • Chudnutie hypnózou online (60€)
  • Pokročilý hypnotický tréning

€74 / sedenie

PREMIUM

Vytvorte si nový životný štýl!


7 Sedení

  • Hypnotické intervencie
  • Autohypnotické techniky
  • Chudnutie hypnózou online (60€)
  • Pokročilý hypnotický tréning

€7​0 / sedenie

Nenašli ste odpoveď na svoje otázky?

Ešte predtým, než sa pustíte do programu Chudnutie hypnózou musíte mať jasno v tom, či je to pre vás to pravé! Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi ich a Adriana z môjho tímu vás prevedie vstupným procesom.

Informácie o ochrane osobných údajov.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

* Disclaimer - Metóda chudnutia popísaná na tejto stránke nemusí pôsobiť na každú osobu rovnako. Na každú osobu môže vplývať individuálne a výsledky sa môžu medzi osobami odlišovať.

>