INDIVIDUÁLNA HYPNOTERAPIA

NEZASTAVITEĽNÉ SEBAVEDOMIE


Predstavte si, že máte sebavedomie plniť si svoje túžby, mať úspešnú kariéru, naplňujúce vzťahy a bohatší život, v ktorom sa vaše ciele stávajú realitou. Spútajte silu hypnózy a získajte nezastaviteľné sebavedomie .. Teraz!

Pozrime sa pravde do očí. Väčšina vašich problémov sa začína aj končí vo vašej hlave. Žiadna hlava, žiaden problém. 

Takže vôbec nezáleží na tom, či:

 • prežívate stres v komunikácii
 • neviete vyjadriť svoje názory
 • je pre vás ťažké presadiť sa
 • máte strach z verejného vystupovania
 • máte problém čeliť výzvam,

všetky tieto problémy majú jedno spoločné..

V situáciách, v ktorých vám chýba sebavedomie cítite nepríjemné pocity ako je strach, alebo nervozita, ktoré je veľmi ťažké zastaviť a dostať pod kontrolu.

Dôvodom je, že vaše emócie a pocity sú doménou vašej nevedomej mysle. Tej časti mysle, ktorá ovláda aj váš dych, alebo vás prinúti zasmiať sa na dobrom vtipe. V bežnom bdelom stave máte len minimálne spojenie s vašim nevedomím a preto sa vám môže zdať, že tieto nepríjemné pocity nízkeho sebavedomia sú skrátka súčasťou toho, kto ste.

V skutočnosti nemusíte byť otrokom nepríjemných emócií a aj vy môžete nechať vyniknúť svoje sebavedomé ja!

Môžete kompletne transformovať svoje vystupovanie tak, že vás okolie nebude spoznávať.

Dôraz na autentickosť výsledkov

Napriek tomu, že  v hypnóze je možné kompletne meniť správanie a myslenie, v tomto programe budeme postupovať tak, aby všetky zmeny boli autentické, stabilné a v súlade s vašou osobnosťou.

Získajte nové sebavedomie

Celá vaša osobnosť hovorí novým sebavedomým jazykom, ktorý z vás vyžaruje a mení spôsob ako vás vníma okolie. Súčasťou programu môže byť aj modelovanie nového správania v reálnom kontexte, takže spolu nemusíme pracovať len v mojej kancelárii, ale pôjdeme do reálnych situácií.

​Dlhodobý úspech a výsledky

Nepôjde nám o rýchle zázraky, ktoré po čase vyprchajú. Vďaka individuálnemu prístupu vytvárame také formy správania, ktoré sú pre vás prijateľné a budujeme základy pre nepretržité samostatné zdokonaľovanie.

Ako program Nezastaviteľné sebavedomie funguje

1. Sedenie - Búranie nevedomých limitov

Slúži na odhalenie kritických presvedčení a limitov, ktoré vám bránia v želanom sebavedomom správaní. Pripravte sa na zmenu vzťahu k svojmu sebavedomiu, pretože začínate spoznávať ako vás ovplyvňuje to, ako rozmýšľate. Akonáhle objavíte, čo vo vašom vnútri vás skutočne limituje, dostávate nové možnosti. Definujeme si jasné ciele a integrujeme nové formy správania do vášho života.

2. Sedenie - Prekonávanie prekážok na ceste k úspechu

Na tomto sedení zacielime na konkrétne situácie a kontexty, v ktorých potrebujete viac sebavedomia. Vďaka precíznym hypnotickým technikám sa naučíte ako zvládať svoje emócie a vďaka učeniu na nevedomej úrovni bude vaša myseľ automaticky vedieť ako sa má správať v týchto situáciách.

3. Sedenie - Rozprávanie jazykom sebavedomia

Po tom, ako sme vyčistili limity vo vašej mysli a naučili vaše telo reagovať novým spôsobom, je čas „nahrať“ nové druhy želaného správania. A nehovoríme len o tom, ako budete rozprávať. Cieľom je zabudovať nové formy správania a myslenia tak, aby sedeli k tomu, kto naozaj ste.

Mgr. Martin Lajprík, CH, GQHP

Som špecialista na individuálnu terapiu a vo svojej praxi používam tie najúčinnejšie postupy na dosahovanie zmien. Pri dosahovaní cieľov a obratov v živote svojich klientov sa neopieram len o teóriu.

Získajte svoj plán a začnite budovať svoje sebavedomie!

NEZASTAVITEĽNÉ SEBAVEDOMIE5 Sedení

 • 5 Individuálnych sedení modernej hypnózy - počas nich budete pracovať pracovať na tom, aby ste:
  • Rozbili limitujúce presvedčenia, ktoré vám stoja v ceste za sebavedomím
  • Vytvorili si nové zvyky, ktoré vás budú posúvať k úspechu
  • Uvoľnili svoje sebavedomé ja a začali sa správať novým spôsobom
 • v programe ideme priamo k príčine vášho problému – do vašej nevedomej mysle - zmeníte naučené reakcie svojho tela a naprogramujete svoju myseľ do nového sebavedomého režimu
 • Audio program Hypnotické sebavedomie zdarma (70€)
 • Program Tranzformácia mysle na 12 mesiacov zdarma (60€)
 • Miesto – Bratislava

€ 74/sedenie

Nenašli ste odpoveď na svoje otázky?

Ešte predtým, než sa pustíte do programu Nezastaviteľné sebavedomie musíte mať jasno v tom, či je to pre vás to pravé! Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi ich a Adriana z môjho tímu vás prevedie vstupným procesom.

Informácie o ochrane osobných údajov.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

>