INDIVIDUÁLNA HYPNOTERAPIA

STOP FAJČENIU


Zastavte nutkanie zapáliť si natrvalo! Sledujte video nižšie a objavte, čo potrebujete vedieť na to, aby ste prestali fajčiť:

Ako prelomiť bludný kruh, v ktorom sa snažíte prestať fajčiť?

Fajčenie je zautomatizovaný proces a preto sa zdá, že je mimo našej vedomej kontroly. Z toho dôvodu sa mnoho ľudí snaží prestať, no v skutočnosti nie je dôležité prestať, ale vydržať.

Naučte sa preto so svojím telom spolupracovať a odhaľte mechanizmy, ktoré vás nútia fajčiť. To, že ste doteraz nevedeli, ako ovládať svoje chute a zmeniť svoj životný štýl neznamená, že to nedokážete!

Zastaviť fajčenie môžete zo dňa na deň, ešte ľahšie ako si myslíte...

Pracujte na príčine problému

Fajčíte, pretože ešte stále neviete, ako vlastne fajčenie funguje. V momente, keď spoznáte podstatu závislosti, zistíte, že to je pasca a ďalej vám už cigarety nebudú dávať žiaden zmysel.

​Zapojte svoje podvedomie

Naučte sa, ako meniť pocity nutkania a nervozity, ktoré prichádzajú s abstinenčnými príznakmi. S hypnózou si veľmi rýchlo urobíte z odvykania letnú dovolenku pri mori.

​Dlhodobý úspech a výsledky

Nechceme nahradiť jeden zlozvyk druhým. V programe sa preto postaráme o to, aby ste nenahradili fajčenie jedlom, alebo čímkoľvek nepotrebným.

" Prestala som fajčiť po 30 rokoch "

" A to som si myslela, že som beznádejný prípad. "

- Michaela B. Prievidza

Mgr. Martin Lajprík, CH, GQHP

Som špecialista na individuálnu terapiu a vo svojej praxi používam tie najúčinnejšie postupy na dosahovanie zmien. Pri dosahovaní cieľov a obratov v živote svojich klientov sa neopieram len o teóriu.

Získajte svoj plán a povedzte stop fajčeniu!

STOP FAJČENIU3 Sedenia

  • Audio kurz - ako prvé si vypočujete online audio kurz Stop fajčeniu - táto unikátna nahrávka, ktorú si prehráte z pohodlia domova vás dokonale predpripraví na individuálne hypnoterapie
  • 3 individuálne hypnoterapeutické stretnutia (s odstupom 1 týždňa) - za tri týždne vám okrem hypnosedení poskytnem maximálnu podporu pre dosiahnutie vašich cieľov
  • Za 3 týždne je z vás nefajčiar - tento systém je overený a funguje, už za pár dní môžete dosiahnuť to, o čo sa iní snažia roky

€ 250

Nenašli ste odpoveď na svoje otázky?

Ešte predtým, než sa pustíte do programu Stop fajčeniu musíte mať jasno v tom, či je to pre vás to pravé! Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi ich a Adriana z môjho tímu vás prevedie vstupným procesom.

Informácie o ochrane osobných údajov.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

* Disclaimer - Metóda zbavenia závislosti na fajčení popísaná na tejto stránke nemusí pôsobiť na každú osobu rovnako. Na každú osobu môže vplývať individuálne a výsledky sa môžu medzi osobami odlišovať.

>