Príjemný deň. Táto webová stránka viac nebude aktualizovaná.
Jej doterajší obsah som presunul na môj nový web: martinlajprik.sk.
Pozývam vás, aby ste sa tam presunuli tiež.
Vaše členstvo v MindLimits klube si môžete presunúť prihlásením do členskej zóny a kliknutím na unikátny odkaz.
Teším sa na vás.

Hypnotická Levitácia Ruky

V tomto videu môžete vidieť demonštráciu hypnotickej levitácie ruky. Napriek tomu, že našimi rukami hýbeme na vedomý pokyn, naše nevedomie zapája všetky svaly tak, aby vznikol pohyb. To znamená, že naše nevedomie vie ako hýbať našimi rukami bez toho, aby sme na to museli vedome myslieť. Levitácia patrí medzi základné hypnotické fenomény a využíva sa na ratifikovanie hypnotického stavu.

Taktiež ale levitáciu využívam ako spôsob pre terapeutickú zmenu. Pretože takým istým spôsobom ako môžete dosiahnuť levitáciu, môžete dosihnuť zmeny vo svojom živote. Nemusíte sa snažiť vyriešiť svoj problém, pretože ho vie vyriešiť vaše nevedomie bez vašej pozornosti.

Nevedomý pohyb ruky, ktorý vidíte na videu je charakterizovaný pomalým pohybom narozdiel od vedomého – normálneho pohybu ruky. Nevedomé pohyby sa vyznačujú tým, že sú pomalé, alebo naopak nesúvislé a trhané.

O autorovi

Martin Lajprík je medzinárodne certifikovaný hypnoterapeut a pomocou hypnózy ukazuje ľuďom, ako jednoducho meniť svoje myslenie. Sledujte jeho pravidelné vlogy na youtube a ak máte záujem o terapiu, kontaktujte ho správou >

>