Príjemný deň. Táto webová stránka viac nebude aktualizovaná.
Jej doterajší obsah som presunul na môj nový web: martinlajprik.sk.
Pozývam vás, aby ste sa tam presunuli tiež.
Vaše členstvo v MindLimits klube si môžete presunúť prihlásením do členskej zóny a kliknutím na unikátny odkaz.
Teším sa na vás.

CHUDNUTIE HYPNÓZOU

INDIVIDUÁLNE SEDENIE

Snažíš sa schudnúť? V tom prípade prestaň s diétami. Len tvoje telo vie, čo má urobiť pre to, aby si získal/a svoju ideálnu váhu. Nenechaj svoju myseľ, aby mu v tom bránila!

Prečo ti pri chudnutí len pevná vôľa nebude stačiť?

Skúsil/a si už pri chudnutí všetko a bez výsledku? Odriekanie, trápenie, drastické diéty... Myslíš si, že sa ti nedarí schudnúť, pretože ti chýba pevná vôľa? V skutočnosti na to, aby si schudol/a, potrebuješ niečo úplne iné, ako len pevnú vôľu

Ak budeš proti svojmu telu bojovať a snažiť sa zbaviť toho otrasného tuku, tento súboj je už vopred stratený.

Namiesto boja sa nauč so svojím telom spolupracovať a odhaľ mechanizmy, ktoré ťa nútili priberať. To, že si doteraz nevedel/a, ako ovládať svoje chute a zmeniť svoj životný štýl neznamená, že to nedokážeš!

Ako sa stravujete?

Nečakaj však zázračné zmeny bez akejkoľvek práce. Na sedeniach ti ukážem techniky, s ktorými dokážeš zmeniť svoje reakcie na jedlo a hlad.

Omnoho dôležitejšie je však odhalenie skrytých príčin nadmerného jedenia. Ak totiž nevieš, prečo sa pri jedle nevieš kontrolovať, všetky pokusy a diéty sú vopred prehrané.

Prelom bludný kruh diét a zmeň svoje telo zvnútra von

Pracuj na príčine problému

Tento program nie je len o budovaní nových zvykov a zmene myslenia. Chudnutie hypnózou ide k príčine tvojich problémov s váhou a odstraňuje ju tak, aby si sa chudnutím nemusel/a už nikdy viac zaoberať.

Zapoj svoje podvedomie

90% vecí robíme automaticky a jedenie nie je výnimkou. Ak sú naše zvyky ohľadom jedenia prospešné, je to v poriadku. Pokiaľ nás však naše zvyky nútia priberať, je načase niečo zmeniť. Na sedeniach sa pozrieme na tieto automatické procesy, rozbijeme ich a nahradíme zdravšími zvykmi.

​Dlhodobý úspech a výsledky

Chudnutie hypnózou ťa naučí, ako riadiť proces chudnutia tak, aby jojo efekt neprichádzal do úvahy. Nechceme nahradiť jeden zlozvyk druhým. Chceme kompletnú a dlhodobú zmenu na úrovni myslenia, správania a identity.

Prirodzený proces zmeny

Na sedeniach budeme spoločne diskutovať, prípadne vyskúšame techniky so zavretými očami, no hlavne sa budeme sústrediť na prirodzenú vnútornú introspekciu, ktorú budem stimulovať mojimi provokačnými technikami.

" Od kedy sme začali, schudla som 13 kíl! "

" Už len ďalších 13 kíl a mám, čo som chcela. Nerobím nič, len mi tak nechutí jesť a kilá idú dole samé... Postupne, pomaly, ale idú. Necvičím, ale pohyb mám asi inde, keďže som stále aktívna. "

- Janka, po 5 sedeniach

Ako program Chudnutie hypnózou funguje

Odstránenie blokov chudnutia

Tvoje automatické procesy môžu sabotovať tvoje snahy o chudnutie. Možno si sa to naučil/a v detstve, možno ťa tvoja hmotnosť pred niečím chráni a možno len nevieš, ako na to. Nech už to je čokoľvek, niekde v tvojom vnútri je odpoveď na otázku: "Prečo neviem schudnúť?"

Skrotenie chuti na jedlo

Chuť na jedlo je signál, ktorý spracováva tvoj mozog. To znamená, že sa ho môžeš naučiť interpretovať rozličnými spôsobmi. Ak to bude potrebné, dotkneme sa aj techník, ktoré dokážu meniť tvoje chute a jednoducho sa stanú tvojou novou pochúťkou.

Práca s podvedomými kapacitami

Napoj sa na procesy, ktoré sú bežne automatické a získaj väčší vhľad do toho, ako rozmýšľaš. Získaj väčšiu slobodu vo svojich rozhodnutiach a nauč sa povedať nie v tých správnych situáciách.

Základy trvalého úspechu

Nie je dôležité, či si schudol/a 2, 10 alebo 50 kíl. Dôležité je, aby tvoj progres pokračoval aj v budúcnosti. Všetky nové zručnosti, pocity a zvyky potrebujú byť zautomatizové a funkčné. Preto ti ukážem rituály, ktoré s tebou môžu zostať celý tvoj život.

" Mnoho jedál ma už neláka... "

" Ešte nemám svoju ideálnu váhu, ale vidím, že mnoho vecí, ktoré ma predtým lákali, už nemusím. Možno už ani gurmánom nie som. 🙂 "

- Mirka, po 4 sedeniach

Prečo ti viem pomôcť?

Efektivita terapeuta je podmienená skúsenosťami, intuíciou a funkčnosťou modelu, s ktorým pristupuje k terapii. Som vďačný, že svoje skúsenosti môžem rozvíjať počas viac ako 1 000 individuálnych sedení, ktoré urobím každý rok. 

O kvalitu mojej mysle a intuície sa starám na meditačných retreatoch, kde strávim osamote 2 - 3 týždne nepretržitou meditáciou.

K mojim výsledkom mi však najviac dopomáha funkčný a efektívny model terapie, ktorý som objavil až po rokoch klasickej hypnoterapie.

 • základom môjho terapeutického jazyka je Ericksonovská hypnóza, ktorú som sa naučil v Londýne u  Stephena Brooksa, ktorý má za uplynulých 30 rokov reputáciu najlepšieho trénera v oblasti hypnoterapie v Európe
 • mám kvalifikáciu na vykonávanie hypnotickej praxe od General Hypnotherapy Register (celosvetovo najväčšia organizácia, ktorá vydáva kvalifikáciu pre hypnoterapiu)
 • Frank Farrelly a Provocative therapy zmenili môj pohľad na to, prečo sa ľudia menia a stali sa odrazovým mostíkom pre používanie vysoko efektívnych metód v terapii
 • v súčasnosti úzko spolupracujem s Nickom Kempom a adaptujem jeho model Provocative change works pre potreby svojej individuálnej praxe
Martin Lajprík

Získaj svoj plán chudnutia!

CHUDNUTIE HYPNÓZOU

Tranzformuj svoje telo


5 Sedení

 • 5 Individuálnych sedení pre dosiahnutie ideálnej váhy
 • Hypnotické intervencie, Autohypnotické techniky
 • Chudnutie hypnózou online zdarma (v hodnote 60€)
 • Vstup do členskej zóny na 12 mesiacov zdarma (v hodnote 119€)
 • Miesto Bratislava

Sedenie naživo

v kancelárii v BA

€ 80/hod.

Sedenie online

online terapeutická miestnosť

€ 50/hod.

Nenašiel si odpoveď na svoje otázky?

Ešte predtým, než sa pustíš do programu Chudnutie hypnózou, musíš mať jasno v tom, či je to pre teba to pravé! Ak máš akékoľvek otázky, napíš mi ich a Adriana z môjho tímu ťa prevedie vstupným procesom.

  Informácie o ochrane osobných údajov.
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  * Disclaimer - Metóda chudnutia popísaná na tejto stránke nemusí pôsobiť na každú osobu rovnako. Na každú osobu môže vplývať individuálne a výsledky sa môžu medzi osobami odlišovať.

  >