Príjemný deň. Táto webová stránka viac nebude aktualizovaná.
Jej doterajší obsah som presunul na môj nový web: martinlajprik.sk.
Pozývam vás, aby ste sa tam presunuli tiež.
Vaše členstvo v MindLimits klube si môžete presunúť prihlásením do členskej zóny a kliknutím na unikátny odkaz.
Teším sa na vás.

NEZASTAVITEĽNÉ SEBAVEDOMIE

INDIVIDUÁLNE SEDENIE

Predstav si, že máš sebavedomie plniť si svoje túžby, mať úspešnú kariéru, naplňujúce vzťahy a bohatší život, v ktorom sa tvoje ciele stávajú realitou. Ak už stačilo večného pochybovania, si na správnom mieste.

Väčšina tvojich problémov sa začína aj končí v tvojej hlave. O sebavedomí to platí dvojnásobne

Takže vôbec nezáleží na tom, či:

 • prežívaš stres v komunikácii
 • nevieš vyjadriť svoje názory
 • je pre teba ťažké presadiť sa
 • máš strach z verejného vystupovania
 • máš problém čeliť výzvam

všetky tieto problémy majú jedno spoločné...

V situáciách, v ktorých ti chýba sebavedomie, cítiš nepríjemné pocity ako je strach, alebo nervozita, ktoré je veľmi ťažké zastaviť a dostať pod kontrolu.

Dôvodom je, že tvoje emócie a pocity sú automatické a tak sa ti zdá, že ich nemáš pod kontrolou. Pravdou je, že pod kontrolou ich nebudeš mať nikdy, no dokážeš sa ich naučiť veľmi efektívne ovplyvňovať. Ako prvé musíš však rozbiť svoje staré zaužívané vzorce myslenia, v čom ti na sedeniach pomôžem ja.

Postupným tréningom môžeš kompletne transformovať svoje vystupovanie tak, že ťa okolie nebude spoznávať

Dôraz na autentickosť výsledkov

Napriek tomu, že v hypnóze je možné kompletne meniť správanie a myslenie, v tomto programe budeme postupovať tak, aby všetky zmeny boli autentické, stabilné a v súlade s tvojou osobnosťou. Ty budeš ten, kto robí zmeny - pretože tak pracujú sebavedomí ľudia.

Získaj nové sebavedomie

Na stretnutiach sa zameriame na tvoje automatické reakcie, ktoré ťa dostávajú do zamrznutého stavu, v ktorom to nie si ty. Súčasťou programu môže byť aj modelovanie nového správania v reálnom kontexte, takže spolu nemusíme pracovať len v mojej kancelárii.

​Dlhodobý úspech a výsledky

Nepôjde nám o rýchle zázraky, ktoré po čase vyprchajú. Vďaka individuálnemu prístupu spolu vytvoríme také formy správania, ktoré sú pre teba prijateľné a vybudujeme základy pre nepretržité samostatné zdokonaľovanie. Preto sa priprav na nové cvičenia a techniky na doma.

Ako program Nezastaviteľné sebavedomie funguje

Búranie nevedomých limitov

Slúži na odhalenie kritických presvedčení a limitov, ktoré ti bránia v želanom sebavedomom správaní. Priprav sa na zmenu vzťahu k svojmu sebavedomiu, pretože začínaš spoznávať, ako ťa ovplyvňuje to, ako rozmýšľaš. Akonáhle objavíš, čo v tvojom vnútri ťa skutočne limituje, dostávaš nové možnosti. Definujeme si jasné kroky a integrujeme nové formy správania do tvojho života.

Prekonávanie prekážok na ceste k úspechu

Cieľom určitých techník budú konkrétne situácie a kontexty, v ktorých potrebuješ viac sebavedomia. Provokačný prístup ťa naučí, ako zvládať svoje emócie a autenticky vyjadriť svoje vnútorné prežívanie. Môj prístup je koncipovaný tak, aby som ti umožnil tzv. reality testing, v ktorom máš možnosť prehodnotiť svoje doterajšie presvedčenia o komunikácii a svojej hodnote.

Rozprávanie jazykom sebavedomia

Po tom, ako sme vyčistili limity v tvojej mysli a naučili tvoje telo reagovať novým spôsobom, je čas „nahrať“ nové druhy želaného správania. A nehovoríme len o tom, ako budeš rozprávať. Cieľom je zabudovať nové formy správania a myslenia tak, aby pasovali k tomu, kto naozaj si. Preto sa treba pripraviť na určitú dávku improvizácie a vlastného experimentovania v realite "tam vonku." Ešte nikto predsa nezískal sebaistotu sedením na stoličke. 

Prečo ti viem pomôcť?

Efektivita terapeuta je podmienená skúsenosťami, intuíciou a funkčnosťou modelu, s ktorým pristupuje k terapii. Som vďačný, že svoje skúsenosti môžem rozvíjať počas viac ako 1 000 individuálnych sedení, ktoré urobím každý rok. 

O kvalitu mojej mysle a intuície sa starám na meditačných retreatoch, kde strávim osamote 2 - 3 týždne nepretržitou meditáciou.

K mojim výsledkom mi však najviac dopomáha funkčný a efektívny model terapie, ktorý som objavil až po rokoch klasickej hypnoterapie.

 • základom môjho terapeutického jazyka je Ericksonovská hypnóza, ktorú som sa naučil v Londýne u  Stephena Brooksa, ktorý má za uplynulých 30 rokov reputáciu najlepšieho trénera v oblasti hypnoterapie v Európe
 • mám kvalifikáciu na vykonávanie hypnotickej praxe od General Hypnotherapy Register (celosvetovo najväčšia organizácia, ktorá vydáva kvalifikáciu pre hypnoterapiu)
 • Frank Farrelly a Provocative therapy zmenili môj pohľad na to, prečo sa ľudia menia a stali sa odrazovým mostíkom pre používanie vysoko efektívnych metód v terapii
 • v súčasnosti úzko spolupracujem s Nickom Kempom a adaptujem jeho model Provocative change works pre potreby svojej individuálnej praxe
Martin Lajprík

Získaj svoj plán a začni budovať svoje sebavedomie!

​​​​Kvôli aktuálnej situácii ponúkam možnosť absolvovať individuálny tréning aj ONLINE. Konkrétne bližšie informácie ti pošleme po vyplnení kontaktného formulára.

NEZASTAVITEĽNÉ SEBAVEDOMIE • Individuálne sedenia - počas nich budeš pracovať na tom, aby si:
  • Rozbil limitujúce presvedčenia, ktoré ti stoja v ceste za sebavedomím
  • Vytvoril si nové zvyky, ktoré ťa budú posúvať k úspechu
  • Uvoľnil svoje sebavedomé ja a začal sa správať novým spôsobom
 • V programe idem priamo k príčine tvojho problému - aby si dokázal zmeniť naučené reakcie svojho tela a naprogramovať svoju myseľ do nového sebavedomého režimu
 • Audio program Hypnotické sebavedomie zdarma (v hodnote 59€)
 • Vstup do členskej zóny na 12 mesiacov zdarma (v hodnote 119€)
 • Miesto Bratislava / online

Sedenie naživo

v kancelárii v BA

€ 80/hod.

Sedenie online

online terapeutická miestnosť

€ 50/hod.

Nenašiel si odpoveď na svoje otázky?

Ešte predtým, než sa pustíš do programu Nezastaviteľné sebavedomie, musíš mať jasno v tom, či je to pre teba to pravé! Ak máš akékoľvek otázky, napíš mi ich a Adriana z môjho tímu ťa prevedie vstupným procesom.

  Informácie o ochrane osobných údajov.
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  >