PORAZ ÚZKOSŤ RAZ A NAVŽDY

INDIVIDUÁLNE SEDENIE

Stala sa úzkosť bežnou súčasťou tvojho každodenného života? Myslíš si, že sa jej nedokážeš zbaviť? Predstav si, že by si mohol začať žiť život, v ktorom ťa stále neprenasleduje strach a obavy. Ak chceš poraziť úzkosť, si na správnom mieste.

Pýtaš sa, či sa môžeš zbaviť úzkosti? ÁNO, ukážem ti ako!

Úzkosti navodzujú veľmi nepríjemný stav. Možno máš pocit, že:

 • strach, nervozita a vnútorný nepokoj sa stali tvojou bežnou realitou
 • úzkosť ťa obmedzuje a spôsobuje ti problémy v osobnom aj pracovnom živote
 • úzkosť prichádza, kedy sa jej zachce a ty ju nedokážeš ovládať
 • máš nepríjemné obavy napriek tomu, že logicky je všetko v poriadku

Prestaň dúfať, že to raz prejde - začni trénovať svoju myseľ!

Na individuálnom sedení ti ukážem postupné kroky, ktorými urobíš svoju myseľ silnejšou natoľko, aby sa v nej úzkosť už nevedela usídliť.

" Vidím krásu tam, kde som ju predtým nevidela "

" Vďaka Tvojim videám a sebe som prestala brať psychiatrické lieky a prestala som navštevovať psychiatra. Už nemárnim dni, žijem si. 🙂 Cítim sa sebaistá, mám sebadôveru, neponižujem sa a nešikanujem sa svojimi vlastnými myšlienkami. Úzkosti? No ok, občas mám, ale čo... dokážem s nimi pracovať, viem ich prijať a nerúcam sa."

- Markéta

Ako program Poraz úzkosť raz a navždy funguje

Prečo sa mi to deje?

Ľudia trpiaci úzkosťou sa často pýtajú, prečo sa to deje práve im. Veda postupne odkrýva odpovede na túto otázku. Vďaka tomu poznáme metódy, ktorými sa dá úzkosť zmierniť, alebo dokonca úplne zastaviť. Na sedení ti vysvetlím príčinu tvojej úzkosti a ukážem ti, ako s ňou bojovať.

Vplyv prostredia aj vlastnej mysle

To, kde si teraz, súvisí s tým, čo si doposiaľ robil. Tvoje telo ovplyvňuje jednak prostredie, v ktorom žiješ a okolité podmienky, ale aj to, čo máš v hlave. Vysvetlím ti, ako všetko s úzkosťou súvisí a čo bude treba zmeniť, aby si dosiahol želané výsledky.

Kombinácia overených metód a techník

To, ako rýchlo a jednoducho sa prejavia výsledky a koľko vecí budeš musieť v živote zmeniť, je veľmi individuálne. Na sedeniach ti ukážem zmes overených metód a techník, ktoré ti pomôžu vyriešiť tvoj problém.  Dôležité je spraviť prvý krok.

Žiadne náhodné výstrely

Naše problémy sa nevyriešia naraz a hneď. Preto som počas rokov vytvoril ucelenú metodiku na zvládanie úzkostí, ktorá je podporená online členskou zónou, v ktorej nachádzajú klienti dlhodobú podporu a rast.

150 recenzií na Google

Neveríte, že hypnóza funguje? Prečítajte si 150 recenzií, ktoré zanechali moji klienti na Google.

Prečo ti viem pomôcť?

Efektivita terapeuta je podmienená skúsenosťami, intuíciou a funkčnosťou modelu, s ktorým pristupuje k terapii. Som vďačný, že svoje skúsenosti môžem rozvíjať počas viac ako 1 000 individuálnych sedení, ktoré urobím každý rok. 

O kvalitu mojej mysle a intuície sa starám na meditačných retreatoch, kde strávim osamote 2 - 3 týždne nepretržitou meditáciou.

K mojim výsledkom mi však najviac dopomáha funkčný a efektívny model terapie, ktorý som objavil až po rokoch klasickej hypnoterapie.

 • základom môjho terapeutického jazyka je Ericksonovská hypnóza, ktorú som sa naučil v Londýne u  Stephena Brooksa, ktorý má za uplynulých 30 rokov reputáciu najlepšieho trénera v oblasti hypnoterapie v Európe
 • mám kvalifikáciu na vykonávanie hypnotickej praxe od General Hypnotherapy Register (celosvetovo najväčšia organizácia, ktorá vydáva kvalifikáciu pre hypnoterapiu)
 • Frank Farrelly a Provocative therapy zmenili môj pohľad na to, prečo sa ľudia menia a stali sa odrazovým mostíkom pre používanie vysoko efektívnych metód v terapii
 • v súčasnosti úzko spolupracujem s Nickom Kempom a adaptujem jeho model Provocative change works pre potreby svojej individuálnej praxe
Martin Lajprík

Vyber si svoj plán a poraz úzkosť!

PORAZ ÚZKOSŤ RAZ A NAVŽDY


 • Individuálne sedenia, počas ktorých budeš pracovať na tom, aby si zvíťazil nad úzkosťou
 • V programe idem priamo k príčine tvojho problému - aby si dokázal zmeniť naučené reakcie svojho tela a zbaviť sa tak úzkosti
 • Vstup do členskej zóny na 12 mesiacov zdarma (v hodnote 119€)
 • Miesto Bratislava / online

Sedenie naživo

v kancelárii v BA

€ 80/hod.

Sedenie online

online terapeutická miestnosť

€ 50/hod.

Nenašiel si odpoveď na svoje otázky?

Ešte predtým, než sa pustíš do programu Poraz úzkosť raz a navždy, musíš mať jasno v tom, či je to pre teba to pravé! Ak máš akékoľvek otázky, napíš mi ich a Adriana z môjho tímu ťa prevedie vstupným procesom.

  Informácie o ochrane osobných údajov.
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  >