Načo pozitívne myslenie, veď ide o maličkosti

Tvorte!

Nečakajte na pozitívne myslenie!

Pretože keď budete čakať, že všetko zmeníte len vo svojej mysli, bude to dlhý boj. 

Začnite si radšej vytvárať vo svojom živote momenty, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári. To je omnoho jednoduchšie ako usmievať sa nad nudným a spackaným životom!

More...

Ako sa do toho pustiť?

Začnite hneď a spýtajte sa: Čoho chcem vo svojom živote vytvoriť viac?

Keď budete mať tento všeobecný nápad, pokračujte a nastavte si na každý jeden deň pripomienku.

Keď vám táto pripomienka cinkne, zastavte sa a spýtajte sa: Čo potrebujem vytvoriť vo svojom živote teraz? 

Potom je to jednoduché .. choďte to urobiť!

Ak máte svoje tipy a nápady, sem s nimi!

O autorovi

Martin Lajprík je medzinárodne certifikovaný hypnoterapeut a pomocou hypnózy ukazuje ľuďom, ako jednoducho meniť svoje myslenie. Sledujte jeho pravidelné vlogy na youtube a ak máte záujem o terapiu, kontaktujte ho správou >

 • Majka píše:

  Dobrý deň Martin,

  Myslím si, že pozitívne myslenie v štýle myšlienok z knihy Secret naozaj nefunguje. V situácii, keď sme „len v mrzutej nálade“ nás môže kúpeľ v ľadovej vode parádne prebrať alebo aj dlhšia prechádzka na čerstvom vzduchu. Mne v takom prípade pomôže aj stretnúť dobre naladeného človeka, bonus je ak má zmysel pre mne zrozumiteľný humor. Je to aj o celkovom prístupe k životu.

 • Eva Simoničová píše:

  Martinko, ja si spríjemňujem svoj voľný čas sledovaním tvojich videí.

 • Miroslava píše:

  Martin, vďaka za relaxačnú nahrávku 🙂 Cítim sa po nej veľmi veľmi príjemne. A tiež mám pocit, že viem lepšie rozlíšiť, čo je pre mňa správne. Akoby to išlo samo.. 🙂

 • Miroslava píše:

  supeer, už som aj skúsila. vychutnávam, čo prežívam 👍

 • Zia píše:

  S POZITIVIZMOM SA NERODÍME. SILA SUGESCIE je tá, že s nepríjemností ktoré na nás pôsobia odrádzajúco ako je napr. u väčšiny nedostatok slnečných dní si zafixujme s nejakou peknou činnosťou. V tomto videu je to radosť pána s domácich miláčikov pri aporte. Skúste si naplniť jeseň, zimu napr. prechádzkami, kde sa môžete sami vybehnúť von len tak, nie pre prechádzku ale s cieľom niečo pozbierať, pozrieť si scenériu Sekčova z kopca. Skúste sa vrátiť do detstva a zbierajte listy, plody ako spomienku s výletu, malej prechádzky a doma si spraviť ozdobný veniec alebo ho spraviť s priateľmi. Alebo kyticu do vázy. Neseďte doma, v podniku, lebo je škaredo! Nenechávajte sa ovládať emóciami so samoty, s choroby, počasia, konfliktu v práci či doma s partnerom, resp. priateľmi alebo z únavy so stereotypu, aby ničilo vaše dni života. Ani jeden deň ABO väčšinu dní nestrávte len tak lebo je škaredo, nechce sa mi a podobne. Ochabnuté tak mozog, starne psychika. Kedysi ľudia museli makať na poliach či zima, teplo, stále a preto starší ľudia sú v lepšej psychickej kondícii ako mladí ľudia, ktorý namiesto pobytu vonku sú celé hodiny zavretí doma pri telke a za počítačom, v podnikoch pod návykovými látkami. Pripisovať vinu počasiu, únave z práce ktorá je len únavou so stereotypu musíme POVINNÉ TRÁVIŤ ČAS VONKU AKO ZA DESTVA. Sami odborníci tvrdia že toľko času čo strávime v budove medzi štyroma stenami musíme rovnako toľko času tráviť vonku. Potom sa nečudujme že stres stúpa, dnes už je ho o 400%viac.Čo bude o desať, dvadsať rokov?

  Musíme sa udržiavať stále v časoch detstva kedy sme šli von a zbozňovali skákať do každej kaluže. A rodičia nás karhali, lebo neboli automatické práčky. Alebo chceli mať čistotne vyzerajúce deti. To je blbosť. Decko sa potrebuje všetkého dotýkať, skúmať,chytať lebo sa tak učí.

  Tá detská radosť nie je o tom aby sme sa zašpinili. Ale aby sme sa vedeli tešiť s nového, bez vplyvu počasia či veku, alebo toho či máme s kým tráviť čas.

  Je to ťažké, keďže človek radšej trávi čas s ľuďmi a tí sú doma, v podnikoch.

  MNE osobne chýbajú verejné športové kluby v Prešove. Stále hľadám a píšem kde môžem zahrať volejbal. Tanečné kluby nie je dostatok a keď sa zapíšem na piate, obmedzuje ma trénerka, že namiesto pilatesu a vhodnej hudby, cvičíme akýsi jazz aerobik. Keď ju na to upozorním ta sa ešte urazí. A iný zasa je až o 19.00, kedy je to nevhodné na spánok. Potom relax tanci s latino prvkami som od vzrušenia nemohla do 2.00 zaspať.

  Presne viem o čom je tešiť sa s maličkostí. Ale sama neviem nájsť správne miesto realizácie.

  Musím sa uskromniť a ísť poobede na bežiaci pás, ísť sama do Aqua parku Delňa a snažiť sa tešiť aj keď samota ma už dusí.

 • >