Prečo sa ľudia nemenia – Rozhovor s MUDr. Poláchom

Prečo sa ľudia nemenia? Kde je problém a hlavne: Ako to zmeniť?

Na tieto, ale aj iné otázky dostanete odpoveď v podcaste, v ktorom sa zhováram s českým psychiatrom, autorom publikácie Príručka duševného zdravia, MUDr. Ladislavom Poláchom.

​Nový formát podcastu

Prebytok informácií na nás tlačí z každej strany. Jedna téma a mnoho protichodných názorov nie je nič nezvyčajné. Ako si vybrať? Kde je pravda a čomu treba veriť? Nové podcasty sú tu preto, aby vám uľahčili cestu za zaujímavými informáciami.

More...

Do môjho podcastu si budem pozývať ľudí, ktorí majú čo povedať k problematike osobnostného rozvoja, riešenia problémov a terapie. Mojim cieľom je vytvoriť priestor, v ktorom je možná priateľská výmena názorov, ktorá vás môže za každých okolností len obohatiť.

​Na svete existuje mnoho terapeutických a rozvojových štýlov a každý jeden vám má čo ponúknuť. každý jeden má čo dočinenia s hypnózou a každý jeden nie je úplne dokonalý.

Podcasty vám prinesú informácie z oblasti hypnózy, psychológie, NLP, koučingu a iných druhov terapie, ktoré obohatia váš náhľad vaše napredovanie tak, aby ste si mohli vybrať to, čo vám funguje.​

O autorovi

Martin Lajprík je medzinárodne certifikovaný hypnoterapeut a pomocou hypnózy ukazuje ľuďom, ako jednoducho meniť svoje myslenie. Sledujte jeho pravidelné vlogy na youtube a ak máte záujem o terapiu, kontaktujte ho správou >

>