TRÉNING SEBAISTOTY


Naučte sa komunikovať s istotou

4 dôvody pre Tréning sebaistoty

1. Zmena podvedomých vzorcov reči

Svaly, ktoré ovládajú náš hlas sú ovládané autonómne - to znamená, že ich nevieme kontrolovať. S použitím správnych techník, stimulov a sugescií ich však vieme ovplyvňovať. Počas tréningu vás naučím systém, s ktorým dokážete pracovať na hlbokej úrovni svojho hlasu a vyjadrenia.

2. Transformácia strachu z vystupovania

Vďaka hypnotickým technikám sa dokážete mentálne pripraviť na prezentáciu, alebo náročnú komunikáciu. Naučím vás jednoduché autohypnotické prístupy, ktoré vám umožnia trénovať svoju myseľ k odolnosti na stres.

3. Meditačné techniky pre dlhodobý rozvoj

Kvalita našej komunikácie je priamo úmerná úrovni nášho uvoľnenia. Ak chcete, aby do vašej mysle prúdili tie správne myšlienky v tom správnom čase, potrebujete kultivovať tie správne kvality mysle. Na tréningu začneme so základnými technikami meditácie.

4. Budete pracovať na konkrétnej situácii

Počas tréningu budete mať priestor pripraviť sa na konkrétny typ komunikačného problému, ktorému budete v budúcnosti čeliť. Či už je to prezentácia, ťažký rozhovor, alebo oslovenie konkrétnej osoby - na konci tréningu túto situáciu budete vnímať inak.

Prihláste sa na
Tréning sebaistoty

 • Kedy: 15.06.2019
 • Kde: Bratislava - Open mind centrum
 • V čase: 09:30 - 17:30
 • Mgr. Martin Lajprík, CH, GQHP

  Som špecialista na individuálnu terapiu a vo svojej praxi používam tie najúčinnejšie postupy na dosahovanie zmien. Pri dosahovaní cieľov a obratov v živote svojich klientov sa opieram o otestované princípy, ktoré fungujú.

  3000+

  hodín terapie

  1000+

  spokojných klientov

  2+

  medzinárodné kvalifikácie

  Máte otázky? Pýtajte sa 🙂

  >